strona główna

Acatar Zatoki

Dwuskładnikowy specjalista: na katar i ból zatok

Acatar Zatoki to dwuskładnikowy lek na uciążliwe objawy przy infekcjach związanych z zatokami.

Pseudoefedryna obkurcza śluzówkę nosa i zatok, umożliwiając ujście zalegającej wydzielinie – nos i zatoki stają się drożne, a stan zapalny i męczący ból w okolicach czoła, oczu i nosa zostaje złagodzony.

Ibuprofen działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, dlatego celnie trafia w źródło uciążliwego problemu: stanu zapalnego zatok i związanego z nim charakterystycznego bólu głowy.

Lek OTC

Skład:

  • Ibuprofen 200 mg
  • Pseudoefedryna 30 mg
Pobierz ulotkę

Najedź na tabletkę i poznaj zalety Acatar Zatoki